telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Віктор Федорченко: Ситуація, яка наразі склалася у медичній освіті Сумщини, непроста

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко та депутати Микита Баня й Оксана Кужель відвідали з робочим візитом Сумський фаховий медичний коледж.

Спільно з керівництвом коледжу й викладацьким складом обговорили перспективи розвитку комунального закладу обласної ради, а також шляхи вирішення проблемних питань.

«Ситуація, яка наразі склалася у медичній освітній галузі області, непроста, - вважає голова облради Віктор Федорченко. - Витрачаються колосальні кошти, а випускники виїжджають за кордон. Дуже малий відсоток працевлаштування на теренах Сумщини після закінчення медколеджів. Тому ми наразі ставимо питання більш дієвого їх функціонування, аби кошти обласного бюджету не витрачалися «в пусту». Бо щороку на фахову медичну освіту з обласної казни йде майже 100 млн грн».

У Сумському фаховому медичному коледжі навчається 555 студентів, а його функціональні потужності – 800 студентів. Окрім цього тут щороку проходить перекваліфікацію 2 тисячі медиків. За словами в.о. директора коледжу Олени Боровик, без їх навчального закладу область не зможе повноцінно функціонувати. Саме у Сумському коледжі потужна база, сильний викладацький склад. А ще він як базовий навчальний заклад координує роботу усіх медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Микита Баня наголосив, що рік, який наступає, буде дуже складним для обласного бюджету, тому треба провести оптимізацію в коледжі, зменшити витрати і працювати над тим, аби випускники йшли працювати у медзаклади Сумщини.

Віктор Федорченко та обласні депутати ознайомилися з навчально-практичною базою коледжу, оглянули модернізовані кабінети, лабораторії, аудиторії, музей.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 14 грудня 2021, 08:04

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top