Довідка про виконання обласного бюджету Сумської області за січень-липень 2017 року

До загального фонду обласного бюджету протягом січня-липня 2017 року надійшло 387 млн. грн. власних доходів, що склало 58,9% до затвердженого на рік показника та 104,7% до плану на звітний період.

Понадпланово отримано 17,5 млн. гривень.

Основним бюджетоутворюючим джерелом надходжень обласного бюджету є податок та збір на доходи фізичних осіб, питома вага яких у надходженнях власних та закріплених доходів – 78,7%. Протягом звітного періоду їх надходження склали 304,5 млн. грн., або 62,9% до річного плану та 106,9% до плану на січень-липень.

Податку на прибуток підприємств не державного сектору економіки отримано 30,7 млн. грн., або 44,5% до затвердженого на рік плану.

Податку на прибуток підприємств і організацій комунальної власності отримано до обласного бюджету 1,6 млн. грн., або 48,4% до затвердженого на рік обсягу.

Рентної плати за використання природних ресурсів надійшло 18,6 млн. грн. 45,6% до річного плану), з них рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, – 12,4 млн. грн. (42,1% плану на рік).

Плати за надання адміністративних послуг отримано 12,4 млн. грн. (59,2% до річного плану).

Надходження плати за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів склали 15,9 млн. грн., що перевищує затверджений на рік показник у 11 разів.

Надходжень від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності, отримано 2,2 млн. грн., що склало 66,8% до річного показника.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus