Україна – це Європа! Зі святом!

Традиційно, починаючи з 2003 року, в Україні День Європи святкують щорічно кожної третьої суботи згідно з Указом Президента.

День Європи – це день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту. Й у черговий раз нагадує нам, що Європа – це не закордоння держави. Вона починається у серці кожного українця!

«Дорогі мешканці Сумщини! Щиро вітаю вас з Днем Європи в Україні! – йдеться у привітанні голови Сумської обласної ради Володимира Токаря. - Зичу міцного здоров’я і радості, благополуччя й достатку в родинах, натхнення і щастя. Нехай вдалими будуть ваші справи та здійсняться всі мрії й бажання!

Щоб стати повноправним членом європейського співтовариства, треба чимало докласти зусиль, аби впровадити в наше життя європейські цінності. Тож давайте усі разом, громадою спрямуємо наші зусилля на прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. І нехай панують мир та дружба в нашій державі, в усьому світі!»

 

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 травня 2020, 15:08

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради