Вітання голови обласної ради з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги

Шановні ветерани, діти війни, земляки!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди свята – Дня Великої Перемоги!

У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві з ворогом  виборював нашу свободу, хто звільнив рідну українську землю від нацизму і чиє життя забрала війна. Хто в тилу кував перемогу, зміцнюючи своєю самовідданою працею моральний дух бійців на фронті, хто піднімав країну з руїн у повоєнні роки. Висловимо безмежну синівську вдячність солдатам, партизанам, підпільникам Другої світової і працівникам тилу, дітям війни.  Вшануймо пам’ять й усіх тих, хто загинув у різних військових конфліктах.

На жаль, знаменну дату українські воїни знову зустрічають зі зброєю в руках. Подвиг ветеранів додає їм сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність і суверенітет держави.

Вітаючи земляків з 75-річчям Великої Перемоги, зичу міцного здоров’я і довгих років життя насамперед ветеранам Другої світової, яких так мало залишилося поруч з нами, родинного благополуччя і спокою дітям війни, а всім нам – мирного і чистого неба над землею, любові і злагоди, добробуту і процвітання!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                           Володимир Токар

 

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Субота, 09 травня 2020, 09:59

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради