Привітання голови Сумської обласної ради до Дня Соборності України

Шановні земляки! Друзі!

22 січня в Україні щороку святкують День Соборності. Адже саме на цю дату припадає проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Подія відбулася далекого 1919 року. Вона стала визначальним явищем боротьби українського народу за свою державність у ХХ столітті. Саме тоді розпочався наш поступ за відродження суверенної самостійної держави. Сьогодні нам випала велика честь і відповідальність її розбудовувати.

Багато поколінь українців мріями про свою державу. Ми з вдячністю вклоняємося їх відданості справі, жертовності в ім’я України. Але у нас не тільки героїчне минуле. У нас – велике майбутнє! І тепер ми зобов'язані не повторити помилок наших попередників і зробити правильні висновки з уроків історії.

Зичу всім вам міцного здоров’я, миру і щастя, благополуччя в родинах і плідної праці. Нехай усе задумане на користь і благо Батьківщини та наших співгромадян успішно реалізовується!

Вітаю вас із державним святом – Днем Соборності України і бажаю й надалі триматися разом!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                            Володимир Токар

 

 

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 22 січня 2020, 18:20

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради