Вітання очільника обласних парламентарів до Дня незалежності України

Дорогі земляки!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть найщиріші вітання з Днем народження нашої Батьківщини.

День незалежності України. У це довгоочікуване свято ми знову й знову перегортаємо сторінки книги нелегкої української історії. Цього дня ми вшановуємо героїв нації усіх часів і в першу чергу сьогоднішніх захисників суверенності, самобутності нашої держави. А також усіх тих, хто словом і ділом допомагає воїнам та постраждалим від збройного конфлікту, займаючись волонтерством.

Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків! Від щирого серця зичу міцного здоров’я, благополуччя, добра і щастя, священного довгоочікуваного миру на рідній землі. Нехай кожен ваш день буде переповнений радощами, теплом, а добрі справи примножать славу рідної землі! 

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                   Володимир Токар

 

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 серпня 2019, 13:28

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради