Вітання голови обласної ради до Жіночого свята

Дорогі жінки Сумщини – наші Берегині!

Від імені чоловічої когорти обласної ради і себе особисто щиро вітаю вас з 8 Березня.

Щороку весна, як символ пробудження природи, вривається в наше життя невимовно красивим і світлим святом - Жіночим днем. І найгарніші жінки світу по-особливому розквітають, наче троянди, осявають навкілля щасливими посмішками, звеселяють переливчастим сміхом.

Цього дня ми, як ніколи, шануємо і віншуємо наших мам, коханих, доньок, сестер, кожну жінку в нашому житті.  І це справедливо, бо ви - наші Берегині, наша совість, наше світло, наше все.

Тож нехай і щоднина дарує вам, наші любі, приємні події, увагу і поклоніння, тільки хороших і чесних людей поруч! Нехай у ваших серцях завжди звучить музика любові, а в очах горить вогонь щастя і радості! Нехай ваше життя буде мирним, натхненним, благодатним!

Зі святом весни, кохання, світла!

 

З глибокою повагою і щирістю

голова Сумської обласної ради                                   Володимир Токар

 

 

 Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 06 березня 2019, 18:19

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube