Вітання голови обласної ради до Дня машинобудівника

Дорогі представники машинобудівної галузі Сумщини!

Прийміть ґречні вітання від депутатського корпусу Сумської обласної ради з нагоди прийдешнього професійного свята – Дня машинобудівника!

Обрана вами сфера діяльності – одна з найскладніших з-поміж галузей промисловості, що потребує великих знань, завзяття, сил і відповідальності.

Нині вітчизняне машинобудування, на жаль, переживає непростий етап. Чималі труднощі спіткали і машинобудівників Сумщини. Однак будь-яку темну пору обов’язково змінюють багатообіцяючі світанки. Тож від усього серця бажаю, аби теперішні економічні негаразди якнайшвидше відійшли у минуле, і машинобудівна слава нашого краю знову пішла світом.

У переддень свята зичу вам успіхів на особистій ниві та у професійному житті, щастя, міцного здоров’я, щедрої долі і впевненості у завтрашньому дні!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                          Володимир Токар

 

 

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 вересня 2018, 11:27

Увага оголошення!

22.08.2019 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube