До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні жителі Сумщини!

15 лютого не випадково став Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме 15 лютого 1989 року з Афганістану були повністю виведені радянські війська. Закінчилася війна, яка тривала 2238 днів, Майже кожен четвертий солдат, який брав участь у тих воєнних діях, був родом з України!

Афганська війна забрала життя чи «загубила» у горнилі близько 15 тисяч громадян тодішньої країни, серед них -137 мешканців Сумщини.

Та нашим воїнам судилося пройти вогняне горнило не тільки Афганістану. Наші земляки брали участь у бойових діях Анголи, В’єтнаму, Ефіопії, Єгипту, Йємену, Іраку, Камбоджі, Китаю, Лаосу, Мозамбіку, Монголії, Північної Кореї, Сирії, Сомалі, Угорщини, Чехословаччини, Югославії і Афганістану.

Цього дня ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів-інтернаціоналістів. Ушановуємо усіх тих, хто воював на території інших держав.

На жаль, трагедія воєн, що відійшли в минуле, нічому нас не навчила, не застерегла від непоправного, розтривожила вічно незагоєну рану. Неоголошена війна прийшла на нашу землю з тих місць, звідки не чекали. І знову – мужність і героїзм, кров і біль, втрати і страждання тисяч наших громадян... Сьогодні серед тих, хто боронить кордони України на східному фронті – чимало колишніх «афганців», їхніх синів і внуків, які переймають безцінний досвід і моральні якості, активну громадянську позицію та професіоналізм старших.

Честь і слава воїнам-захисникам різних поколінь! Нехай прихильна доля даруює радість життя, незрадливу вдачу, родинний затишок, вірних і надійних друзів!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                     Володимир Токар

 

 

 

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 15 лютого 2018, 10:28

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube