До Дня пам'яті битви під Крутами

29 січня виповнюється 100 років битві під Крутами. Саме цього дня 1918 року на залізничній платформі за 130 км від Києва студенти київських вишів та гімназисти старших класів ціною власного життя зупинили на кілька днів наступ армії Муравйова на українську столицю.

Відтоді українці вшановують цей день як символ героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. У багатьох населених пунктах країни увіковічено подвиг героїв Крут у назвах вулиць і площ. Минулого року і в нашому обласному центрі з’явилася вулиця, що відтепер носить назву юних захисників.

Сучасні реалії додали до цієї дати пекучий біль і гіркоту втрат молодих оборонців рідної землі на полях українського Сходу. Сьогодні, вшановуючи подвиг молодих українців з минулого, ми віддаємо належне звитязі наших воїнів, серед яких чимало земляків-сумчан, що у складі Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Національної поліції відстоюють право українського народу творити власну державу.

Щира їм вдячність за чесну й героїчну щоденну працю. Низький уклін мужності юних героїв, які боролися за Україну і віддали за неї свої життя!

 

 

Від імені депутатського корпусу

Голова Сумської обласної ради                                Володимир Токар

Останнє оновлення на Понеділок, 29 січня 2018, 10:23

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube