Вітання голови обласної ради до Дня Соборності України

Сьогоднішній день увійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України.

Саме 22 січня далекого 1919 року на площі перед Київською Софією було врочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Здійснилася мрія багатьох поколінь українських патріотів, які віками прагнули жити єдиною родиною!

Ті історичні події дали поштовх до відродження незалежної соборної демократичної України.

Життя довело, що лише об'єднавши зусилля можна здолати всі труднощі й побудувати економічно й духовно багату, вільну й демократичну державу, якою пишатимуться наші нащадки. Тож сьогодні єдині в помислах і діях мешканці Сходу і Заходу України відстоюють зі зброєю в руках територіальну цілісність своєї країни, скріплену кров’ю мільйонів незламних борців.

У день великого національного свята сердечно зичу всім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди, патріотизму, мужності і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!


З повагою

голова Сумської обласної ради                                          Володимир Токар

Останнє оновлення на Понеділок, 22 січня 2018, 11:19

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube