Вітання голови обласної ради до Дня адвокатури

Шановні адвокати Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щиро вітаю вас із професійним святом — Днем адвокатури!

Ваша професія – унікальна, адже часом тільки від вас, вашого уміння добиватися істини, справедливості, доводити правоту залежить доля людини, а то й суспільних інституцій, навіть держави. Адвокат завжди виконує складну, але благородну місію. Для цього необхіний як високий рівень освіченості, так і особисті моральні якості. Ми пишаємося, що саме такими є адвокати Сумщини!

Прийміть сердечні вітання зі святом і щирі побажання добра, міцного здоров'я, родинного затишку і достатку, а ще професійного зростання і досконалості, невичерпної енергії і наснаги у благородній меті – служінню людям, державі. Миру і злагоди вам!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                          Володимир Токар

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube