Вітання голови обласної ради до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

Шановні друзі!

Від імені депутатів обласної ради сердечно вітаю вас з професійним святом.

День працівників радіо, телебачення та зв’язку об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників, зв’язківців – усіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації. Це допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для контактів і спілкування.

Нехай і надалі ваша праця приносить вам радість та процвітання, а також тільки задоволення й приємні емоції! Нехай всі ваші найсміливіші плани будуть реалізовані!

Бажаю і надалі бути небайдужими і переконливими, змістовними й об’єктивними. Зичу вам здоров’я, радості у повсякденній роботі, добробуту, родинного затишку, творчої наснаги і благополуччя!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                         Володимир Токар

 

 

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 16 листопада 2017, 10:02

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube