Вітання голови Сумської обласної ради з Днем визволення України від фашистських загарбників

Дорогі ветерани і діти війни, учасники АТО й інших збройних конфліктів, земляки!

Від імені депутатів Сумської обласної ради щиро і сердечно вітаю вас з великим святом, що має гіркий присмак болю.

28 жовтня всенародно відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників, вшановуємо героїчний подвиг і жертовність Українського народу у Другій світовій війні.

Серед тих, хто поклав свої життя, здоров’я, молодість на вівтар Перемоги - тисячі наших земляків-сумчан. І ми з вдячністю і сумом згадуємо тих, хто навік пішов від нас за небокрай.

Ми вшановуємо тих небагатьох визволителів, хто ще поруч з нами, хто звільнив Україну від нацизму і виховав покоління, яке здобуло незалежність для нашої держави, а сьогодні на східному фронті відстоює право жити у вільній незалежній країні. Саме мужність, героїзм, відвага фронтовиків стали для них прикладом жертовності й віри у перемогу.

Цього святкового дня бажаю всім нам благополуччя і злагоди, добра і щемної радості, міцного здоров’я і сподівання, що день прийдешній принесе мир і благополуччя.

З глибокою повагою

голова Сумської обласної ради                                                        Володимир Токар

 

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube