Вітання голови обласної ради до Дня захисника України

Шановні захисники Вітчизниветерани війни і Збройних сил, дорогі земляки!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть найщиріші вітання зі святом.

14 жовтня для всіх нас – потрійне свято. Адже День захисника України відзначаємо одночасно з днями святої Покрови Пречистої Богородиці і Українського козацтва. Тож воно об’єднує всіх нас у добрій справі виховання сьогоднішнього покоління українців на кращих традиціях нашого народу, формування його життєвої позиції, патріотичних переконань та гордості за свою державу. Особливою в цій справі є роль наших предків-козаків і сучасників - ветеранів та учасників різних збройних конфліктів, життєвий досвід, мудрість і віра яких упродовж усіх років є прикладом, гідним наслідування.

У святковий день ми бажаємо вам під Покровом Пречистої Богородиці спокійного мирного неба над головою, тиші й щасливого особистого життя,родинного затишку і заслуженого підвищення по службі. Спасибі вам за те, що ви є у нас – мужні й благородні, самовіддані й справжні оборонці, визволителі й захисники України.

Сьогоднішній день є не лише уособленим святом усіх чоловіків, а й кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.Прийміть вітання з найкращими побажаннями добра, світлого настрою, оптимізму й професійних успіхів!

Дякуємо, дорогі наші, за спокій домівок іблагополуччя близьких.Нехай на всіх життєвих дорогах супроводжує вас Божа благодать, сяють золоті зорі, а в кожній сім’ї, на рідній землі, в Україні будуть мир і любов!

З повагою

голова Сумської обласної ради                                          Володимир Токар

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube