Вітання голови обласної ради до Дня вчителя

Шановні вчителі, викладачі, вихователі, ветерани педагогічної ниви Сумщини!

Від імені депутатів обласної ради щиро вітаю вас з професійним святом.

Від вашого великого таланту педагога-наставника, мудрості й терпіння, уміння й любові залежить, якими йдуть у велике життя наші діти, які знання мають і як ними користуються. Вам довіряють ваші вихованці та їхні батьки, які вручають у ваші руки найдорожче, що є у них – долі своїх нащадків. І ви, сіючи добре, мудре, вічне, отримуєте навзаєм прихильність, і повагу.

Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, покликання навчати, добро і щедрість сердець.

Зичу вам міцного здоров'я, творчого вогнику, родинного затишку і благополуччя, завжди тільки добрих вістей, миру і процвітання, вірних друзів, вдячних вихованців, щастя, радості. Нехай ніколи не згасає у ваших серцях вогник віри, надії, співчуття, любові!

 

З глибокою повагою

голова Сумської обласної ради                                 Володимир Токар

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 вересня 2017, 16:43

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube