Вітання Володимира Токаря з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Шановні жителі Сумщини!

На просторах нашої області видобувається значна частка української нафти та газу. Тож вітаю всіх, хто пов’язав своє життя з нафтогазовою галуззю, з професійним святом.

Працівник нафтової і газової промисловості – особлива професія. Наполегливий характер, працьовитість, професіоналізм – ось основні ваші якості. Без цього природа не віддасть скарби зі своїх підземних сховищ.

Ми дякуємо вам за тепло у наших оселях, за стабільну роботу всієї вітчизняної промисловості, енергетичної безпеки країни, за великий внесок в економічний розвиток України і професіоналізм.

Особливі слова подяки – ветеранам галузі, першовідкривачам нафтових багатств Сумщини.

Бажаю всім працівникам і ветеранам нафтової та газової промисловості Сумщини доброго здоров'я, щастя, благополуччя та нових трудових звершень!

З повагою

Голова обласної ради                                                                 Володимир Токар

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube