Вітання Володимира Токаря з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Шановні жителі Сумщини!

На просторах нашої області видобувається значна частка української нафти та газу. Тож вітаю всіх, хто пов’язав своє життя з нафтогазовою галуззю, з професійним святом.

Працівник нафтової і газової промисловості – особлива професія. Наполегливий характер, працьовитість, професіоналізм – ось основні ваші якості. Без цього природа не віддасть скарби зі своїх підземних сховищ.

Ми дякуємо вам за тепло у наших оселях, за стабільну роботу всієї вітчизняної промисловості, енергетичної безпеки країни, за великий внесок в економічний розвиток України і професіоналізм.

Особливі слова подяки – ветеранам галузі, першовідкривачам нафтових багатств Сумщини.

Бажаю всім працівникам і ветеранам нафтової та газової промисловості Сумщини доброго здоров'я, щастя, благополуччя та нових трудових звершень!

З повагою

Голова обласної ради                                                                 Володимир Токар

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus