Вітання голови обласної ради До дня фізичної культури і спорту України

Шановні спортсмени, тренери, ветерани спорту!

Від щирого серця хочу привітати вас з професійним святом - Днем фізичної культури і спорту.

Наш область славиться своїми спортсменами, які приносять популярність не тільки рідному краю, а й Україні. Наші земляки підіймаються на вищі сходинки п’єдесталів на світових змаганнях і навіть на Олімпіадах. Ми пишаємося, вашими, шановні земляки-спортсмени, досягненнями!

Ваші традиції продовжує молоде покоління. Тож наше спільне завдання – залучати якомога більше дітей і молодь у спортивні зали, на спортивні майданчики, розвивати масовий спорт і створювати для цього всі умови.

Я хотів би подякувати всім, хто розвиває спорт на Сумщині. Висловлюю глибоку подяку нашим тренерам і ветеранам спортивного руху за виховання наших дітей і підлітків.

Всім вам бажаю богатирського здоров'я, щастя, успіхів у спорті, бадьорості духу та оптимізму. Ставте перед собою нові цілі і досягайте їх незважаючи на труднощі!

З повагою

Голова обласної ради                                                                 Володимир Токар

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 вересня 2017, 16:56

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus