Вітання голови Сумської обласної ради до Дня знань

Шановні учні й студенти, педагоги, батьки, ветерани вчительської праці, науковці Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть найщиріші вітання з Днем знань.

Перше вересня не можливо порівняти ні з якими іншими днями. Адже воно завжди вирізняється яскравістю вражень і нових переживань, непередбачуваних надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято не тільки викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів. Певною мірою це подія, яка якимось неймовірним чином об’єднує всі покоління.

Першим уроком у шкільних навчальних закладах пройде Урок Миру. А мир для нас сьогодні особливо важливий і такий довгоочікуваний. Коли лунає шкільний дзвінок, гармати мають мовчати! Сподіваюся, що з першим вересням на територію всієї України прийде спокій, благополуччя і нарешті завершиться неоголошена, але не менш кровопролитна війна на Сході нашої Батьківщини.

У День знань обласні парламентарі поспішають приєднатися до привітань на адресу всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість - бути освіченими людьми! Здоров’я вам міцного і благополуччя! Миру і любові! Добра і злагоди! Успіхів на теренах науки! Зі святом!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                               Володимир Токар

 

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube