Вітання голови обласної ради до Дня незалежності України

Дорогі земляки!

З нагоди Дня незалежності України від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть найщиріші вітання.

У непростий час відзначаємо велике національне свято нашої державності. Громадяни України, серед яких чимало земляків-сумчан, змушені зі зброєю в руках відстоювати суверенітет, цілісність території, інтереси рідної держави, як це робили віками наші співвітчизники. Переповнені гордістю за рідну землю, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, вони словом і ділом допомагають воїнам та постраждалим від збройного конфлікту, займаючись волонтерством.

Нині ніхто не сумнівається, що український народ здолає врага-супостата й усі труднощі й негаразди, адже, переконаний, наше майбутнє – бути господарями на багатій, прекрасній і чарівній українській, своїй землі.

У переддень свята від щирого серця зичу наснаги й добра, щастя, міцного здоров’я, священного миру і благополуччя. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення! Зі святом!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                                                   Володимир Токар

 

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube