Звернення голови обласної ради з нагоди Дня Державного прапора України

Шановні земляки – мешканці Сумщини!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Державного прапора України, що став для українців одним із символів своєї незалежності, злагоди, свободи та єдності.

Найвища національна святиня об’єднала усіх громадян навколо спільної мети – відстоюванні державності. Наші сучасники – гідні своїх великих предків – з рідним знаменом сьогодні захищають Вітчизну на полі брані, часто кладучи на вівтар перемог свої молоді життя.

Державний прапор України – наш історичний дух, наша совість і незламність, вічно жива пам’ять про минуле, гордість і слава нації. Нехай завжди гордо майорить над Україною наш синьо-жовтий стяг – надійний оберіг у наших ділах і помислах!

 

З повагою                     

голова Сумської обласної ради                                          Володимир Токар

 

 

 

 

 

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube