Вітання голови обласної ради до Дня національної поліції

Шановні правоохоронці Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради вітаю вас з професійним святом, яке нині вдруге відзначається у країні! З днем поліції всіх тих, хто своєю працею намагається убезпечити нас від бід і неприємностей!

Саме від вас залежить наш спокій – і ви посилюєте готовність захищати наших громадян. Важливо, щоб люди не боялися вас, а поважали, бо сааме тоді вони відчуватимуть надійний захист свого життя та майна. Я вірю, що всі виклики, які стоять перед вами, ви гідно подолаєте!

Бажаю, щоб ваші поліцейські будні протікали без проливних дощів і втрат, і були зігріті променями особистої фортуни. Міцного здоров’я, успіхів, миру і благополуччя вам, вашим колегам і рідним.Зі святом!

 

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                            Володимир Токар

 

 

 

 

 

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 серпня 2017, 13:28

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube