Вітання голови обласної ради до Дня митної служби

Шановні працівники митної служби!

Від імені депутатів Сумської обласної ради прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята.

З давніх-давен митниця слугувала надійним форпостом захисту економічних інтересів країни, забезпечувала збереження національно-культурної спадщини народу.

Сьогодні згуртовані та професійні колективи митників Сумщини продовжують славні традиції попередніх поколінь, ефективно поєднуючи їх із новими вимогами часу. Свідченням цього є якісне оновлення та наближення роботи митниць до європейських стандартів.

Щиро вдячні за вашу активну участь у житті Сумщини та держави в цілому. Зичу кожному міцного здоров’я, добра, родинного затишку та успіхів у благородній справі служіння інтересам громадян України.

З повагою

голова Сумської обласної ради                                         Володимир Токар

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube