Звернення Володимира Токаря до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні жителі Сумщини!

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, яким судилося пройти вогняне горнило Афганістану та інших «гарячих» точок планети.

Наші земляки брали участь у бойових діях Анголи, В’єтнаму, Ефіопії, Єгипту, Йємену, Іраку, Камбоджі, Китаю, Лаосу, Мозамбіку, Монголії, Північної Кореї, Сирії, Сомалі, Угорщини, Чехословаччини, Югославії і Афганістану. 137 мешканців Сумщини не повернулися тільки з афганської війни.

Сьогодні Україні знову потрібні ваш безцінний досвід і моральні якості, активна громадянська позиція та професіоналізм. Більшість із вас вже майже три роки - в польових умовах і своїм життям забезпечують обороноздатність держави на Сході.

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради вдячність вам та шана за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність. Нехай доля буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів.

Честь вам і слава!

З повагою

голова Сумської обласної ради                                           Володимир Токар

 

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 15 лютого 2017, 12:17

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube