До Дня Соборності України

Шановні жителі Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щиро вітаю вас із Днем Соборності України.

22 січня - однин з найвеличніших днів української історії. Цього дня 1919 року відбулося прийняття Акту злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Протягом багатьох віків своєї історії українці були сповнені прагненням жити в єдиній вільній державі, адже соборність і свобода – одні з найбільших цінностей кожної демократичної держави.

Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо важливість й ціну цих чеснот. Після подій революції Гідності нас усіх особливо згуртували спільна мрія та ціль, а незалежно від поглядів і переконань – єдність, територіальна цілісність, свобода і незалежність.

Кожному - бажаю миру, щастя, добра, довгих років процвітання в нашій рідній Україні!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                            Володимир Токар

 

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 січня 2017, 15:34

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube