Шановні судді та працівники судів Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть щирі вітання з вашим професійним святом - Днем працівників суду!

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Своєю щоденною працею ви зберігаєте суспільну злагоду та політичну стабільність у країні. Тож нехай кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим, а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та чесність! 

З нагоди професійного свята прийміть побажання міцного здоров’я, добра, щастя, миру та злагоди вам і вашим родинам!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                         Володимир Токар

 

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube