Вітання голови обласної ради до Дня юриста

Шановні служителі закону!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. 

Саме ви забезпечуєте порядок в державі, регіоні, що невід’ємно пов’язано з дотриманням і повагою прав і свобод кожної людини. Це складне завдання для молодої держави Україна, але від його вирішення, а відтак, від вашого професіоналізму, залежить життєздатність будь-якого цивілізованого суспільства.

З нагоди професійного свята бажаю кожному здоров’я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                       Семен Салатенко

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube