Вітання голови обласної ради до Дня Національної Гвардії України

Шановні земляки!

Цього року 26 березня ми вдруге відзначаємо День Національної Гвардії України. Це важливе свято для кожного патріота, адже початок формування Нацгвардії поклав Майдан.

Саме там, у серці Революції Гідності почала формуватись Нацгварідія з активістів-сотників самооборони Майдану. Саме вони стали першими захисниками територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

Сьогодні на вас покладено важливі завдання щодо забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод та законних інтересів громадян, суспільства та держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку.

Для депутатського корпусу Сумської обласної ради було і залишається пріоритетом забезпечення потреб військових. Ми намагатимемося зробити все від нас залежне.

У день професійного свята бажаю вам міцного здоров’я вам та вашим родинам, витримки, добробуту, миру!

Слава Україні!

З повагою
Голова Сумської обласної ради                               Семен Салатенко

 

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради