Вітання голови обласної ради з Днем працівників суду

Шановні працівники суду!

15 грудня в Україні відзначається професійне свято усіх працівників сфери судочинства. І це закономірно. Оскільки роль та значення суддів в нашій державі сьогодні надзвичайно важливі. Своєю щоденною працею працівники судової гілки влади зберігають мир, суспільну злагоду та спокій.

Сьогодні у нас немає сфер діяльності, які б не підпадали під юрисдикцію суду, суддя стає визначальною постаттю розбудови демократичної держави. Саме тому нині керівництво країни активно вживає заходів щодо реалізації судово-правової реформи. При цьому враховується зарубіжний досвід, аби наблизити вітчизняні суди до європейських стандартів правосуддя.

З нагоди вашого професійного свята бажаю суддям і працівникам судів Сумщини міцного здоров’я, миру, невичерпної енергії, професійних успіхів та наполегливості для досягнення поставлених завдань.

 

З повагою

голова обласної ради                                              Семен Салатенко

 

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube