Вітання голови Сумської обласної ради Семена Салатенка до Дня Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

За плечима Збройних Сил України – славні традиції предків, великі звитяги козацтва, наших батьків та дідів, що завоювали перемогу у Другій світовій війні.

Нині українській армії доводиться проходити складний етап. Захист незалежності і територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Тож сьогодні у бойових діях, що тривають на сході країни, створюється сучасне національне військо. Біля восьми тисяч жителів області стали на захист країни, близько ста з них не повернулися додому живими. Я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв і низько схиляю голову.

Щира вдячність усім військовослужбовцям і ветеранам служби та найкращі побажання благополуччя й довголіття, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

З повагою

голова обласної ради                                                                  Семен Салатенко

 

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube