telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка»

ОГОЛОШЕННЯ

 

Управління майном Сумської обласної ради оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка».

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка» входять 9 осіб по три особи пропорційно:

- представники органу управління

- представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

- представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Для участі у складі конкурсної комісії необхідно надати до Управління майном Сумської обласної ради наступні документи:

письмову згоду щодо участі у конкурсній комісії;

копію паспорта громадянина України;

згоду на обробку персональних даних;

попередження про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;

довідку про відсутність судимості;

заяву про відсутність конфлікту інтересів;

Для включення до складу конкурсної комісії представників від галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності додатково подаються:

лист у довільній формі підписаний, керівником профспілки чи громадського об’єднання із зазначенням кандидатури, яка рекомендується для включення до складу конкурсної комісії;

заповнену кандидатом анкету встановленого зразка (додається);

рішення керівного органу профспілки чи громадського об’єднання про включення кандидата до складу комісії;

завірені належним чином установчі документи професійної спілки чи громадського об’єднання;

витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Для включення до складу конкурсної комісії представників від трудового колективу головуючим на загальних зборах трудового колективу (конференції)  додатково подаються:

супровідний лист у довільній формі із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії;

заповнену кандидатом анкету встановленого зразка (додається);

протокол загальних зборів (конференції) трудового колективу за підписом головуючого та секретаря зборів;

листок реєстрації із підписами членів трудового колективу, які брали участь у загальних зборах (конференції).

 

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до органу управління протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

Документи приймаються за адресою Управління майном Сумської обласної ради: 40030, м. Суми, пл. Незалежності, 2, 2 поверх, 22 каб.

За додатковою інформацією звертайтесь за  конт. тел. (0542) 700 - 456, Дяченко Наталія Григорівна.

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 03 вересня 2020, 15:46

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top