telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Керівництво УАРОР та Інституту публічного управління Київського національного університету обговорило питання підготовки кадрів для комунальних підприємств

Підготовкою кадрів для комунальних підприємств органів місцевого самоврядування може зайнятись Навчально-науковий інститут публічного управління та державної служби Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Про це було обговорено сьогодні, 14 січня, під час зустрічі Голови Секретаріату УАРОР Юрія Андрійчука та в.о. Директора Інститут Лариси Комахи.

«Комунальні підприємства для обласних та, особливо, для районних рад є важливим інструментом регіонального розвитку та забезпечення спільних інтересів територіальних громад. Ми розуміємо, щоб їхня ефективність та результативність підвищилась – необхідні кваліфіковані кадри. Асоціація зі своєї докладає усіх зусиль, щоб суб’єктність органів місцевого самоврядування субрегіонального та регіонального рівня у цьому напрямку зайняла вагоме місце», — зазначив Голова Секретаріату УАРОР.

У свою чергу Лариса Комаха запевнила, що Інститут розгляне можливість підготовки короткострокових програм з підвищення кваліфікації таких кадрів.

Нагадаємо, 7 грудня 2021 року, Українська асоціація районних та обласних рад й Київський національний університет імені Тараса Шевченка підписали Угоду про співробітництво.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2024, 16:02

Документи облради

Go to top