telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Українська асоціація районних та обласних рад

Важливі питання діяльності місцевого самоврядування обговорили на розширеному засідання правління УАРОР

 

Важливі питання діяльності місцевого самоврядування обговорили на розширеному засідання правління УАРОР

Днями відбулося розширене засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська Асоціація районних та обласних рад» за підтримки швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» DECIDE. Захід було присвячено впровадженню реформи профільної середньої освіти. Для обговорення цього важливого питання на запрошення Президентки Асоціації Тетяни Єгорової – Луценко зібралися представники Парламенту, Міністерства освіти і науки України, місцевих та регіональних влад.

Заступник Міністра освіти та науки України Андрій Сташків ознайомив присутніх з реформою профільної середньої освіти. Так, з 2025 року передбачається пілотування, а з 2027 року – запровадження трирічної профільної середньої освіти (10–12 класи), яка є частиною комплексного оновлення загальної середньої освіти за концепцією «Нова українська школа» за двома спрямуваннями:

 - академічним з поглибленим вивченням предметів (курсів) і підготовкою до здобуття вищої освіти;

- професійним орієнтованим на ринок праці та на порівняно швидким процесом здобуття професії.

Останнє оновлення на Четвер, 27 червня 2024, 08:55

Детальніше...

Між БО «Фонд «Енергетична дія для України» та «Українською асоціацією районних та обласних рад» підписано Меморандум про співпрацю

13 грудня 2023 року між благодійною організацією «Energy Act for Ukraine» та Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» підписаний Меморандум, який закладає основу співпраці з метою зміцнення енергетичної незалежності об’єктів критичної інфраструктури в Україні та залучення до цієї сфери органів місцевого самоврядування.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2024, 15:59

Детальніше...

Запрацював сайт УАРОР про фіксацію збитків завданих війною

Розпочав роботу сайт Поверни своє. Головне завдання платформи – надати у доступному вигляді інформацію для чого та як правильно документувати збитки, що завданні російським повномасштабним вторгненням в Україну.

Сайт створений Українською асоціацією районних та обласних рад в межах Проєкту «Підвищення обізнаності серед органів місцевого самоврядування та громадян з фіксації руйнувань спричинених війною».

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2024, 16:02

Детальніше...

Відбувся круглий стіл УАРОР з фіксації руйнувань спричинених війною

12 липня відбувся круглий стіл  на тему «Фіксація руйнувань спричинених війною: нормативне забезпечення, виклики, обізнаність». Учасники: керівники місцевого самоврядування, експерти, представники громадського сектору.

Захід проведений в межах Проєкту «Підвищення обізнаності серед ОМС та громадян з фіксації руйнувань спричинених війною», що впроваджує Українська асоціація районних та обласних рад в межах проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Європейського Союзу.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2024, 16:02

Детальніше...

Українська асоціація районних та обласних рад розпочала Проєкт з підвищення обізнаності щодо фіксації руйнувань спричинених війною

Українська асоціація районних та обласних рад розпочала реалізацію Проєкту «Підвищення обізнаності серед органів місцевого самоврядування та громадян з фіксації руйнувань спричинених війною».

Проєкт націлений пояснити простою мовою яким чином здійснювати фіксацію пошкоджень та загалом привернути увагу до цього питання.

В межах Проєкту будуть організовані публічні заходи, створені інформаційні онлайн-ресурси, а також розповсюдженні методичні матеріали. Експерти Проєкту розроблятимуть аналітику нормативно-правових актів, а також надаватимуть консультації.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2024, 15:59

Детальніше...

Стартував Проєкт УАРОР та ФАО з дослідження продовольчої безпеки в населених пунктах «сірої зони» (+ВІДЕО)

Українська асоціація районних та обласних рад за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Розпочала Проєкт «Стан продовольчої безпеки в населених пунктах «сірої зони».

Про це було оголошено сьогодні, 29 грудня, на Круглому столі УАРОР, в рамках якого обговорилися мета та завдання ініціативи.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2024, 16:02

Детальніше...

Координаційний центр УАРОР розробив покроковий алгоритм дій з фіксації зруйнованого чи пошкодженого майна (+документ)

Штаб з процесуальної діяльності у сфері відшкодування збитків завданих територіальним громадам при Координаційному центрі Української асоціації районних та обласних рад з питань територіальної оборони підготував покроковий Алгоритм дій з фіксації зруйнованого чи пошкодженого майна.

Алгоритм розроблений для допомоги громадянам, чиє майно було зруйновано чи пошкоджено, внаслідок збройної агресії з боку російської федерації.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2024, 16:02

Детальніше...

УАРОР та Мінфін обговорили шляхи підвищення фінансових гарантій діяльності обласних рад

Українська асоціація районних та обласних рад провела спільну нараду з Міністерством фінансів України, де обговорили формування та виконання обласних бюджетів. Від Сумської обласної ради участь у заході взяв голова бюджетної комісії Олег Медуниця.

Так, представниками обласних рад було зазначено, що виконання повноважень, які передбачені законодавством, вимагають додаткового фінансового забезпечення. Зокрема, це стосується сектору ветеранської політики, до якого планується активніше залучити органи місцевого самоврядування, а також освіти та медицини.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2024, 16:02

Детальніше...

У рамках Програми ФАО та УАРОР 700 аграріїв вже отримали понад 15 000 рукавів для зберігання зерна

700 українських аграріїв, в рамках співпраці ФАО, Мінагрополітики та УАРОР, вже отримали понад 15 000 тисяч полімерних рукавів для зберігання зернових культур.

Про це зазначив під час чергової роздачі рукавів, що відбувалась у Великій Димерці Київської області, 16 листопада, Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2024, 16:02

Детальніше...

ФАО у партнерстві з УАРОР роздасть 35 тисяч полімерних рукавів для зберігання 7 мільйонів тон зерна

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), а також Міністерство аграрної політики та продовольства України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад розпочали роздачу українським аграріям рукавів для зберігання зерна.

Ініціатива реалізовується в рамках Програми «Допомога тимчасовими засобами для зберігання зерна».

Так, по Україні планується роздати 35 тисяч рукавів, що забезпечить зберігання 7 мільйонів тонн зерна. Допомога надається малим фермерам та підприємствам.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2024, 16:02

Детальніше...

Керівництво УАРОР та Інституту публічного управління Київського національного університету обговорило питання підготовки кадрів для комунальних підприємств

Підготовкою кадрів для комунальних підприємств органів місцевого самоврядування може зайнятись Навчально-науковий інститут публічного управління та державної служби Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Про це було обговорено сьогодні, 14 січня, під час зустрічі Голови Секретаріату УАРОР Юрія Андрійчука та в.о. Директора Інститут Лариси Комахи.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2024, 16:02

Детальніше...

Сторінка 1 з 2

Документи облради

Go to top