2019-й оголошено роком Сумської області

10 січня 1939 року розпочався літопис Сумської області. Нині вона святкує свій славний 80-річний ювілей. Один день – одна мить! Щоб продовжити її в часі, протягом 2019 року всі заходи просвітницького, мистецького, спортивного, культурного спрямування, що будуть проводитися в Сумській області, присвячуються цій знаменній даті.

Під егідою Сумської обласної ради та обласної державної адміністрації буде втілено в життя план відзначення ювілею Сумщини та тих людей, завдяки яким усі ці роки Сумська область жила, розвивалася, досягала успіхів і перемог.

Урочистості протягом року торкнуться, безумовно, жителів кожного куточка нашого краю. Адміністрації й органи місцевого самоврядування, трудові й творчі колективи, громадські організації, музеї й бібліотеки, громадські діячі й активісти отримають можливість повною мірою продемонструвати звершення і здобутки своїх регіонів у різних царинах. Ми побачимо зв’язок усіх поколінь, з гордістю назвемо тих, хто прославляв і прославляє Сумщину на теренах України та далеко за її межами, хто нині творить мелодію праці щодень, хто захищає рубежі Сумщини - невід’ємної частини України.

80 років – незначний період в історичному вимірі, але за цей час Сумська область, утворена на основі Сумського повіту, який раніше входив до Харківської губернії, наростила сільськогосподарський, промисловий, науково-технічний потенціал, що забезпечив випуск продукції світового рівня, демонструє культурні, спортивні, творчі досягнення. І нині складно назвати нашу прадавню сумську землю, край талановитих і працьовитих, високодуховних людей, які до безтями закохані у нього, далекою периферією. Сумська область в епіцентрі життя всієї України!

Тож перегорнемо разом сторінки історії Сумщини, бо нам є чим пишатися і що згадати, поіменно назвемо творців слави рідного краю, бо кожен з них – особистість, а кожен факт з їх життя – невмирущий, як і пам’ять, яку ми щемно оберігаємо, бо це наш дороговказ у майбутнє.

 

 

 


Розпочато підготовку до нового етапу Обласного конкурсу журналістських робіт Друк
П'ятниця, 18 січня 2019, 13:14

Відбулося чергове засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення Обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Питання порядку денного стосувалося внесення змін до рішення Сумської обласної ради про цей Конкурс.

Останнє оновлення на Четвер, 24 січня 2019, 15:35
Детальніше...
 
На виставку до 80-річчя Сумської області запрошує обласний архів Друк
Вівторок, 15 січня 2019, 16:22

Як було заявлено раніше, протягом 2019 року всі заходи просвітницького, мистецького, спортивного, культурного спрямування на Сумщині будуть присвячуватися 80-річчю нашої області.

Останнє оновлення на Вівторок, 15 січня 2019, 16:30
Детальніше...
 
Вітання голови обласної ради Володимира Токаря з нагоди 80-річчя утворення Сумської області Друк
Четвер, 10 січня 2019, 08:47

Дорогі земляки, шановні гості нашого славного Сумського краю!

Сьогодні наша рідна Сумщина святкує свій славний ювілей. 80 років тому, саме 10 січня, народилася унікальна перлина самобутнього і благословенного слобожанського краю, невід’ємна складова України.

Від імені депутатів обласної ради, всіх територіальних громад і від себе особисто надсилаю щирі і сердечні вітання усім, для кого Сумщина – мала батьківщина, що дає життєву силу й наснагу. І немає значення, ти проживаєш зараз на цій землі, чи закинула тебе доля в далекі світи – головне, що твої витоки саме тут. А відтак - 10 січня наше спільне свято!

Останнє оновлення на Четвер, 10 січня 2019, 14:46
Детальніше...
 


Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 15) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube