telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Пошук по документам та регуляторним актам

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта «Про заходи щодо посилення охорони рідкісних та зникаючих видів рослин, тварин і грибів, що підлягають особливій охороні на території Сумської області»

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується
Рішення Сумської обласної ради від 18.11.2011 «Про заходи щодо посилення охорони рідкісних та зникаючих видів рослин, тварин і грибів, що підлягають особливій охороні на території Сумської області».

2. Назва виконавця заходів з відстеження
Департамент екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації.

3. Цілі прийняття регуляторного акта
Ціллю прийняття цього регуляторного акта є запровадження механізму занесення до Переліку тих чи інших видів рослинного і тваринного світу, визначення заходів, шляхом яких відбуватиметься відтворення видів флори і фауни, що дозволить підвищити ефективність охорони рідкісних та зникаючих видів рослин, тварин і грибів, що підлягають особливій охороні на території Сумської області.

4. Строк виконання заходів з відстеження
Листопад 2013 року

5. Тип відстеження
Стосовно цього регуляторного акта здійснюється повторне відстеження його результативності.

6. Методи одержання результатів відстеження
Повторне відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось після набрання ним чинності шляхом збору статистичних даних.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних
Порівняння кількості найменувань занесених до Переліку тих чи інших видів рослинного і тваринного світу, з метою визначення ефективності заходів, шляхом яких відбуватиметься відтворення видів флори і фауни, що дозволить підвищити ефективність охорони рідкісних та зникаючих видів рослин, тварин і грибів, що підлягають особливій охороні на території Сумської області.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності
Показниками результативності цього регуляторного акта є:
1) кількість видів рослинного і тваринного світу, занесених до Переліку рідкісних та зникаючих видів рослин, тварин і грибів, що підлягають особливій охороні на території Сумської області – з моменту проведення базового відстеження регуляторного акту до моменту проведення повторного відстеження кількість найменувань занесених до Переліку є незмінною (тварини – 206 видів, рослини та гриби – 150 видів);
2) проведення спеціальних наукових досліджень – з моменту проведення базового відстеження регуляторного акту спеціальні наукові дослідження з інвентаризації та складання Переліку рідкісних та зникаючих видів рослин, тварин і грибів, що підлягають особливій охороні на території Сумської області, не проводилися;
3) рівень поінформованості суб’єктів господарювання з основних положень акта – середній рівень.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей
На підставі отриманих показників повторного відстеження результативності дії регуляторного акта можна зробити висновок про його ефективність та досягнення визначених цілей. Впровадження регуляторного акта призвело до підвищення ефективності охорони рідкісних та зникаючих видів рослин, тварин і грибів, що підлягають особливій охороні на території Сумської області. Також цей регуляторний акт дає можливість скоординувати дії місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо охорони та відтворення рідкісних видів, втілити в життя конкретні заходи щодо охорони та відтворення рідкісних видів та призупинити втрати біологічного різноманіття на території Сумської області.

Директор Департаменту екології,
паливно-енергетичного комплексу
та природних ресурсів Сумської
обласної державної адміністрації                                     Ю.А.Ульянич

Останнє оновлення на Вівторок, 15 липня 2014, 09:07

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top