Інформація про механізми чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень обласної ради

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні» обласна рада є органом місцевого самоврядування , що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст, у межах повноважень, визначених Конституцією України.

Політичні партії, громадські, релігійні організації, професійні спілки та їх об'єднання вносять пропозиції з питань, що стосуються життєдіяльності територіальних громад області на розгляд обласної ради .

Виборці дають депутатові обласної ради доручення на зборах під час його звітів чи зустрічей та особистих прийомів відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». Депутат обласної ради, як представник інтересів виборців свого виборчого округу зобов'язаний виражати і захищати інтереси виборців, виконувати їх доручення в межах свої повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.

Також, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у вирішенні питань, що належать до сфери повноважень обласної ради мають право звертатись громадяни для внесення пропозицій та заяв.

Посадові особи обласної ради зобов'язані розглянути звернення та пропозиції громадян і не пізніше ніж у визначений Законом України «Про звернення громадян» термін прийняти рішення або дати обгрунтовану відповідь. Посадові особи проводять особистий прийом громадян у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян».

 

 

Останнє оновлення на Середа, 12 лютого 2014, 12:15

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради