telegram Facebook Twitter instagram Youtube

До відома громадськості: розпочато оцінювання корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради

До відома громадськості!

Згідно з рішенням Сумської обласної ради від 10.11.2023 «Про початок проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради» в Сумській обласній раді (далі – обласна рада) розпочато роботу з оцінювання корупційних ризиків та формування складу робочої групи.

Відповідно до Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28 грудня 2021 року № 830/21 «Про вдосконалення процесу управління корупційними ризиками», зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 17 лютого 2022 р. за № 219/37555 до складу робочої групи включають представників зовнішніх заінтересованих сторін (у разі надходження відповідних пропозицій), якщо вони володіють знаннями про середовище обласної ради та/або мають досвід роботи у сфері діяльності обласної ради та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції.

До кандидатів для включення до складу робочої групи належать:

  • представники інститутів громадянського суспільства, які здійснюють громадський контроль за діяльністю обласної ради;
  • експерти, які володіють спеціальними знаннями у сфері діяльності обласної ради та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції;
  • представники юридичних осіб, які взаємодіють з обласною радою.

До складу робочої групи не включають зовнішніх заінтересованих сторін та їхніх представників у разі наявності відомостей про них у Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, або які не відповідають вищезазначеним критеріям.

Пропозиції, щодо включення до складу робочої групи, можна надсилати на офіційну електронну адресу обласної ради (  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  ) до 27 листопада 2023 року.

 

Останнє оновлення на Четвер, 16 листопада 2023, 17:19

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top