telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Інформаційне повідомлення про публічне громадське обговорення проєкту Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2022 – 2025 роки

Сумська обласна рада з метою виконання вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», повідомляє про проведення громадського обговорення проєкту Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2022 – 2025 роки (далі – Антикорупційна програма).

Проєкт Антикорупційної програми схвалено 10.02.2022 року на засіданні комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради, утвореної відповідно до рішення обласної ради від 26.02.2021 «Про утворення комісії з оцінки корупційних ризиків» зі змінами від 23.07.2021.

Антикорупційну програму розроблено відповідно до Законів України «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою запобігання та мінімізації корупційних правопорушень та створення дієвої системи протидії проявам корупції у діяльності обласної ради.

З метою врахування громадської думки та підвищення якості підготовки Антикорупційної програми громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме з дня розміщення цього повідомлення до 03.03.2022 року включно.

До обговорення запрошуються усі зацікавлені особи.

Просимо надсилати свої пропозиції та зауваження з поміткою - «пропозиції до Антикорупційної програми» на:
поштову адресу: м. Суми, пл. Незалежності, 2, 40489;
електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контактна особа:
Дяченко Наталія Григорівна – начальник відділу з питань персоналу, нагород та запобігання корупції у виконавчому апараті обласної ради , уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті обласної ради.
тел. (0542) 700 - 643.

Результати проведення громадського обговорення проекту Антикорупційної програми будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Сумської обласної ради у визначений чинним законодавством термін.

Проєкт рішення обласної ради про Антикорупційну програму:

 

 

Останнє оновлення на Середа, 16 лютого 2022, 09:14

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top