telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Інформація для депутатів Сумської обласної ради (2014)

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації державної антикорупційної політики» від 14.05.2013 були внесені доповнення до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» щодо встановлення порядку подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру депутатами місцевих рад.

Відповідно до положень статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутати обласної ради зобов’язані до 1 квітня 2014 року подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, що додається до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», за місцем роботи (служби), крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають зазначені декларації до виконавчого апарату Сумської обласної ради.

Звертаємо увагу на те, що згідно зі ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення неподання або несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру тягне за собою накладання штрафу від десяти до двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 березня 2015, 15:41

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top