Перший заступник голови обласної ради - у програмі «Народна влада»

На телеканалі «АТV» триває цикл інтерв’ю в програмі «Народна влада». На цей раз співрозмовником журналіста Ірини Богданової був перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль.

Анатолій Якович розповів, чому вирішив стати депутатом, про відповідальність, яка покладена нині на депутатський корпус області, плани на майбутнє. А ще поділився своїм баченням реформування економіки та поліцейської служби, розказав, власне, про хобі та що цінує найбільш за все у житті.

«Коли в країні війна, коли син більше року в АТО, сидіти з вудками неправильно, потрібно впливати на процеси”, - зауважив Анатолій Річкаль в ході розмови.

Повна версія інтерв’ю:

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube