telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Нехай земля йому буде пухом

ostapenko-traurВчора, 24 жовтня, в селі Голубівка, що в Лебединському районі, відбулися похорони талановитого керівника сільськогосподарського виробництва, вмілого організатора, доброї і чуйної людини – Івана Максимовича Остапенка.

На траурному мітингу від імені обласної ради, облдержадміністрації виступив заступник голови облради Іван Ребенко. Він висловив глибокі співчуття рідним, близьким і знайомим, всім, хто прийшов провести Івана Максимовича Остапенка в останню путь.

- Складний і славний трудовий шлях від сільського різнороба до керівника одного з найкращих не лише в Сумській області, а й в Україні колгоспів довелося йому пройти. Батьківщина високо відзначила трудові здобутки Івана Максимовича, нагородивши Золотою Зіркою Героя, багатьма орденами і медалями, – говорив представник обласної ради. – Нещодавно керівництво Сумської обласної ради, облдержадміністрації, головного управління агропромислового розвитку підтримало ініціативу депутатів облради про створення на базі Сумського національного аграрного університету алеї Героїв Соціалістичної Праці Сумської області в агропромисловому виробництві. Переконаний, що й ця алея, і навчальний процес у СНАУ зроблять добру справу у вивченні та пропаганді досвіду, знань та здобутків Івана Максимовича.

Світла пам'ять про цю людину назавжди збережеться в наших серцях. Нехай земля йому буде пухом!

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 25 жовтня 2011, 09:15

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top