telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Нехай земля йому буде пухом

ostapenko-traurВчора, 24 жовтня, в селі Голубівка, що в Лебединському районі, відбулися похорони талановитого керівника сільськогосподарського виробництва, вмілого організатора, доброї і чуйної людини – Івана Максимовича Остапенка.

На траурному мітингу від імені обласної ради, облдержадміністрації виступив заступник голови облради Іван Ребенко. Він висловив глибокі співчуття рідним, близьким і знайомим, всім, хто прийшов провести Івана Максимовича Остапенка в останню путь.

- Складний і славний трудовий шлях від сільського різнороба до керівника одного з найкращих не лише в Сумській області, а й в Україні колгоспів довелося йому пройти. Батьківщина високо відзначила трудові здобутки Івана Максимовича, нагородивши Золотою Зіркою Героя, багатьма орденами і медалями, – говорив представник обласної ради. – Нещодавно керівництво Сумської обласної ради, облдержадміністрації, головного управління агропромислового розвитку підтримало ініціативу депутатів облради про створення на базі Сумського національного аграрного університету алеї Героїв Соціалістичної Праці Сумської області в агропромисловому виробництві. Переконаний, що й ця алея, і навчальний процес у СНАУ зроблять добру справу у вивченні та пропаганді досвіду, знань та здобутків Івана Максимовича.

Світла пам'ять про цю людину назавжди збережеться в наших серцях. Нехай земля йому буде пухом!

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 25 жовтня 2011, 10:15

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top