Постійні комісії Сумської обласної ради восьмого скликання

 

Постійні комісії Сумської обласної ради діють згідно:

Повний текст Положення про постійні комісії обласної ради сьомого скликання (готується...)


Протоколи засідань постійних комісій Сумської обласної ради 8 скликання

Звіти постійних комісій Сумської обласної ради 8 скликання



 

 

Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

Голова комісії
Южаков Євген Іванович

Заступники голови:
Войтенко Микола Григорович
Іщенко Сергій Олексійович
Поцелуєв Володимир Іванович

Секретар комісії:
Пересадько Борис Васильович

Члени комісії:
Баня Микита Віталійович
Волков Валерій Валентинович
Єфіменко Дмитро Костянтинович
Калініченко Віталій Миколайович
Кашук Ігор Володимирович
Лисий Вадим Вікторович
Медуниця Олег Вячеславович
Нагорний Дмитро Володимирович
Сизон Тетяна Анатоліївна

 

Постійна комісія з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства

Голова комісії
Токар Володимир Миколайович

Заступники голови:
Добров Валентин Анатолійович
Чигринець Віктор Петрович

Секретар комісії:
Науменко Сергій Іванович

Члени комісії:
Зубко Володимир Іванович
Іванов Ілля Вікторович
Кірюхін Дмитро Євгенійович
Кудін Олександр Анатолійович
Пилипейко Володимир Юрійович

 

Постійна комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв'язку, розвитку підприємництва, паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури, надзвичайних ситуацій та розвитку АПК

Голова комісії
Ващенко Вадим Олександрович

Заступники голови:
Гордієнко Геннадій Іванович
Зеленський Віталій Миколайович

Секретар комісії:
Харченко Владислав Володимирович

Члени комісії:

Єпіфанов Анатолій Олександрович
Постіл Петро Іванович
Федина Сергій Іванович
Чмирь Юрій Павлович

 

Постійна комісія з питань охорони здоров'я, освіти, науки, культури, туризму, спорту, молодіжної політики, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО (ООС) та членів їх сімей, материнства та дитинства

Голова комісії
Галаєв Магомед-Шаріп Джамалович

Заступник голови:
Горох Володимир Васильович

Секретар комісії:
Євдокимова Тетяна Олександрівна

Члени комісії:
Гончаренко Тетяна Петрівна
Гулієв Араза Іман огли
Д'яконова Ірина Іванівна
Кирій Олександр Вікторович
Меєрович Юрій Михайлович
Роженко Павло Петрович
Савенко Тетяна Іванівна

 

Постійна комісія з питань спільної власності територіальних громад та приватизації

Голова комісії
Лаврик Віра Іванівна

Члени комісії:
Будник Олександр Анатолійович
Войтенко Володимир Володимирович
Жиленко Ірина Анатоліївна
Збукарєв Ігор Всеволодович
Ісмаілов Валерій Шапазович
Кириченко Андрій Киріянович
Котляров Олексій Федорович
Мотречко Віра Володимирівна
Романько Олексій Вікторович
Слюсар Олександр Михайлович
Товстуха Костянтин Олександрович

 

Постійна комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики

Голова комісії
Ільченко Микола Степанович

Заступник голови:
Ткаченко Олексій Олександрович

Секретар комісії:
Кужель Оксана Василівна

Члени комісії:
Беркут Олена Олексіївна
Козачок Інна Владиславівна
Подрєз Юлія Вікторівна
Приходько Катерина Степанівна
Ткачова Анастасія Ігорівна
Чегринець Людмила Вікторівна

 


 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 січня 2021, 11:48