telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Головна сторінкаПро обласну радуДепутати обласної ради

Постійні комісії Сумської обласної ради 8 скликання

 

Постійні комісії Сумської обласної ради діють згідно:


Протоколи засідань постійних комісій Сумської обласної ради 8 скликання



 

 

Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва (Протоколи засідань)

Голова комісії
Іщенко Сергій Олексійович

Заступники голови:
Войтенко Микола Григорович
Поцелуєв Володимир Іванович 
Южаков Євген Іванович

Секретар комісії:
Пересадько Борис Васильович

Члени комісії:

Войтенко Володимир Володимирович
Єпіфанов Анатолій Олександрович
Зеленський Віталій Миколайович
Калініченко Віталій Миколайович 
Кашук Ігор Володимирович
Медуниця Олег Вячеславович
Нагорний Дмитро Володимирович 
Роженко Павло Петрович
Сизон Тетяна Анатоліївна
Харченко Владислав Володимирович

 

Постійна комісія з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства (Протоколи засідань)

Голова комісії
Токар Володимир Миколайович

Заступники голови:
Добров Валентин Анатолійович
Чигринець Віктор Петрович

Секретар комісії:
Науменко Сергій Іванович

Члени комісії:
Зубко Володимир Іванович
Іванов Ілля Вікторович
Кірюхін Дмитро Євгенійович
Кудін Олександр Анатолійович
Пилипейко Володимир Юрійович

 

Постійна комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв'язку, розвитку підприємництва, паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури, надзвичайних ситуацій та розвитку АПК (Протоколи засідань)

Голова комісії
Ващенко Вадим Олександрович

Заступник голови:
Гордієнко Геннадій Іванович

Секретар комісії:

Члени комісії:

Постіл Петро Іванович
Чмирь Юрій Павлович

 

Постійна комісія з питань охорони здоров'я, освіти, науки, культури, туризму, спорту, молодіжної політики, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО (ООС) та членів їх сімей, материнства та дитинства (Протоколи засідань)

Голова комісії
Галаєв Магомед-Шаріп Джамалович

Заступник голови:
Горох Володимир Васильович

Секретар комісії:
Євдокимова Тетяна Олександрівна

Члени комісії:
Головко Тетяна Іванівна
Гончаренко Тетяна Петрівна
Кирій Олександр Вікторович
Меєрович Юрій Михайлович
Савенко Тетяна Іванівна 
Федина Сергій Іванович
Чегринець Людмила Вікторівна

 

Постійна комісія з питань спільної власності територіальних громад та приватизації (Протоколи засідань)

Голова комісії
Лаврик Віра Іванівна

Заступник голови: 

Секретар комісії: 
Котляров Олексій Федорович

Члени комісії:
Жиленко Ірина Анатоліївна
Збукарєв Ігор Всеволодович
Кириченко Андрій Киріянович 
Макаровець Лідія Миколаївна
Мотречко Віра Володимирівна
Романько Олексій Вікторович
Слюсар Олександр Михайлович 
Шевель Ігор Миколайович

 

Постійна комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики (Протоколи засідань)

Голова комісії
Кужель Оксана Василівна

Заступник голови:
Ткаченко Олексій Олександрович

Секретар комісії:
Приходько Катерина Степанівна

Члени комісії:
Беркут Олена Олексіївна
Козачок Інна Владиславівна
Подрєз Юлія Вікторівна
Савченко Олена Володимирівна
Ткачова Анастасія Ігорівна
Ільченко Микола Степанович

 


 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 18 січня 2024, 10:51

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top