telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Головна сторінкаПро обласну радуДепутати обласної ради

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Постійні комісії Сумської обласної ради 8 скликання

 

Постійні комісії Сумської обласної ради діють згідно:


Протоколи засідань постійних комісій Сумської обласної ради 8 скликання



 

 

Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

Голова комісії
Медуниця Олег Вячеславович

Заступники голови:
Войтенко Микола Григорович
Іщенко Сергій Олексійович
Поцелуєв Володимир Іванович

Секретар комісії:
Пересадько Борис Васильович

Члени комісії:

Баня Микита Віталійович
Волков Валерій Валентинович
Єпіфанов Анатолій Олександрович
Зеленський Віталій Миколайович
Калініченко Віталій Миколайович
Лисий Вадим Вікторович
Нагорний Дмитро Володимирович
Сизон Тетяна Анатоліївна
Товстуха Костянтин Олександрович 
Харченко Владислав Володимирович
Южаков Євген Іванович

 

Постійна комісія з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства

Голова комісії
Токар Володимир Миколайович

Заступники голови:
Добров Валентин Анатолійович
Чигринець Віктор Петрович

Секретар комісії:
Науменко Сергій Іванович

Члени комісії:
Зубко Володимир Іванович
Іванов Ілля Вікторович
Кірюхін Дмитро Євгенійович
Кудін Олександр Анатолійович
Пилипейко Володимир Юрійович

 

Постійна комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв'язку, розвитку підприємництва, паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури, надзвичайних ситуацій та розвитку АПК

Голова комісії
Ващенко Вадим Олександрович

Заступник голови:
Гордієнко Геннадій Іванович

Секретар комісії:

Члени комісії:

Постіл Петро Іванович
Федина Сергій Іванович
Чмирь Юрій Павлович

 

Постійна комісія з питань охорони здоров'я, освіти, науки, культури, туризму, спорту, молодіжної політики, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО (ООС) та членів їх сімей, материнства та дитинства

Голова комісії
Галаєв Магомед-Шаріп Джамалович

Заступник голови:
Горох Володимир Васильович

Секретар комісії:
Євдокимова Тетяна Олександрівна

Члени комісії:
Гончаренко Тетяна Петрівна
Гулієв Араза Іман огли
Д'яконова Ірина Іванівна
Кирій Олександр Вікторович
Меєрович Юрій Михайлович
Роженко Павло Петрович
Савенко Тетяна Іванівна

 

Постійна комісія з питань спільної власності територіальних громад та приватизації

Голова комісії
Лаврик Віра Іванівна

Заступник голови: 
Будник Олександр Анатолійович

Секретар комісії: 
Котляров Олексій Федорович

Члени комісії:
Войтенко Володимир Володимирович
Жиленко Ірина Анатоліївна
Збукарєв Ігор Всеволодович
Кашук Ігор Володимирович
Кириченко Андрій Киріянович
Мотречко Віра Володимирівна
Романько Олексій Вікторович
Слюсар Олександр Михайлович

 

Постійна комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики

Голова комісії
Кужель Оксана Василівна

Заступник голови:
Ткаченко Олексій Олександрович

Секретар комісії:

Члени комісії:
Беркут Олена Олексіївна
Козачок Інна Владиславівна
Подрєз Юлія Вікторівна
Приходько Катерина Степанівна
Савченко Олена Володимирівна
Ткачова Анастасія Ігорівна
Чегринець Людмила Вікторівна
Ільченко Микола Степанович

 


 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 21 квітня 2022, 11:43

Документи облради

Go to top