telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Головна сторінкаПро обласну радуДепутати обласної ради

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Депутатські фракції та групи Сумської обласної ради 8 скликання

Список депутатських фракцій, зареєстрованих у Сумській обласній раді восьмого скликання

Депутатські фракції діють відповідно до статті 27 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" та Регламенту роботи Сумської обласної ради

 



 

Депутатська фракція «СЛУГА НАРОДУ»

Голова фракції

Лаврик Віра Іванівна 

Заступники голови фракції 

Кужель Оксана Василівна
Іщенко Сергій Олексійович

Члени фракції:

Баня Микита Віталійович
Євдокимова Тетяна Олександрівна
Зеленський Віталій Миколайович
Зубко Володимир Іванович
Калініченко Віталій Миколайович
Кириченко Андрій Киріянович
Роженко Павло Петрович
Романько Олексій Вікторович
Слюсар Олександр Михайлович
Федина Сергій Іванович
Федорченко Віктор Михайлович
Чегринець Людмила Вікторівна
Чигринець Віктор Петрович

 

Депутатська фракція ВО «Батьківщина»

Голова фракції

Поцелуєв Володимир Іванович

Заступник голови фракції

Войтенко Володимир Володимирович

Секретар фракції

Приходько Катерина Степанівна

Члени фракції:

Галаєв Магомед-Шаріп Джамалович
Гордієнко Геннадій Іванович
Горох Володимир Васильович
Кірюхін Дмитро Євгенійович
Лисий Вадим Вікторович
Іванов Ілля Вікторович
Мотречко Віра Володимирівна

 

Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Голова фракції

Нагорний Дмитро Володимирович

Секретар фракції

Козачок Інна Владиславівна

Члени фракції:

Беркут Олена Олексіївна
Гулієв Араз Іман огли
Збукарєв Ігор Всеволодович
Ісмаілов Валерій Шапазович
Медуниця Олег Вячеславович
Постіл Петро Іванович
Токар Володимир Миколайович

 

Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

Голова фракції

Южаков Євген Іванович

Заступник голови фракції

Добров Валентин Анатолійович   

Члени фракції:

Волков Валерій Валентинович
Гончаренко Тетяна Петрівна
Єпіфанов Анатолій Олександрович
Котляров Олексій Федорович
Ткаченко Олексій Олександрович
Савенко Тетяна Іванівна

 

Депутатська фракція політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»

Голова фракції

Сизон Тетяна Анатоліївна

Заступник голови фракції

Товстуха Костянтин Олександрович

Секретар фракції

Подрєз Юлія Вікторівна

Члени фракції:

Ващенко Вадим Олександрович
Д'яконова Ірина Іванівна
Кашук Ігор Володимирович
Кудін Олександр Анатолійович

 

Депутатська група «СУМЩИНА»

Голова групи

Войтенко Микола Григорович

Секретар групи

Пересадько Борис Васильович

Члени групи:

Будник Олександр Анатолійович
Жиленко Ірина Анатоліївна
Ільченко Микола Степанович
Кирій Олександр Вікторович
Меєрович Юрій Михайлович
Науменко Сергій Іванович
Пилипейко Володимир Юрійович
Савченко Олена Володимирівна
Стрельченко Олександр Юрійович
Ткачова Анастасія Ігорівна
Харченко Владислав Володимирович
Чмирь Юрій Павлович

 

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 листопада 2022, 14:35

Документи облради

Go to top