telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Головна сторінкаПро обласну радуДепутати обласної ради

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Депутатські фракції Сумської обласної ради 8 скликання

Список депутатських фракцій, зареєстрованих у Сумській обласній раді восьмого скликання

Депутатські фракції діють відповідно до статті 27 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" та Регламенту роботи Сумської обласної ради

 



 

Депутатська фракція «СЛУГА НАРОДУ»

Голова фракції

Лаврик Віра Іванівна 

Заступники голови фракції 

Кужель Оксана Василівна
Іщенко Сергій Олексійович

Члени фракції:

Баня Микита Віталійович
Євдокимова Тетяна Олександрівна
Зеленський Віталій Миколайович
Зубко Володимир Іванович
Калініченко Віталій Миколайович
Кириченко Андрій Киріянович
Роженко Павло Петрович
Романько Олексій Вікторович
Слюсар Олександр Михайлович
Федина Сергій Іванович
Федорченко Віктор Михайлович
Чегринець Людмила Вікторівна
Чигринець Віктор Петрович

 

Депутатська фракція ВО «Батьківщина»

Голова фракції

Лисий Вадим Вікторович

Члени фракції:

Войтенко Володимир Володимирович
Галаєв Магомед-Шаріп Джамалович
Гордієнко Геннадій Іванович
Горох Володимир Васильович
Кірюхін Дмитро Євгенійович
Іванов Ілля Вікторович
Мотречко Віра Володимирівна
Поцелуєв Володимир Іванович
Приходько Катерина Степанівна

 

Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Голова фракції

Нагорний Дмитро Володимирович

Секретар фракції

Козачок Інна Владиславівна

Члени фракції:

Беркут Олена Олексіївна
Гулієв Араз Іман огли
Збукарєв Ігор Всеволодович
Ісмаілов Валерій Шапазович
Медуниця Олег Вячеславович
Постіл Петро Іванович
Токар Володимир Миколайович

 

Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

Голова фракції

Южаков Євген Іванович

Заступник голови фракції

Добров Валентин Анатолійович   

Члени фракції:

Волков Валерій Валентинович
Гончаренко Тетяна Петрівна
Єпіфанов Анатолій Олександрович
Котляров Олексій Федорович
Ткаченко Олексій Олександрович
Савенко Тетяна Іванівна

 

Депутатська фракція політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»

Голова фракції

Сизон Тетяна Анатоліївна

Заступник голови фракції

Товстуха Костянтин Олександрович

Секретар фракції

Подрєз Юлія Вікторівна

Члени фракції:

Ващенко Вадим Олександрович
Д'яконова Ірина Іванівна
Кашук Ігор Володимирович
Кудін Олександр Анатолійович

 

Позафракційні депутати

Чмирь Юрій Павлович
Войтенко Микола Григорович
Ільченко Микола Степанович
Ткачова Анастасія Ігорівна
Будник Олександр Анатолійович
Жиленко Ірина Анатоліївна
Кирій Олександр Вікторович
Меєрович Юрій Михайлович
Науменко Сергій Іванович
Пересадько Борис Васильович
Пилипейко Володимир Юрійович
Савченко Олена Володимирівна
Стрельченко Олександр Юрійович
Харченко Владислав Володимирович

 

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 липня 2022, 12:03

Документи облради

Go to top