Головна сторінкаПро обласну радуДепутати обласної ради

Депутатські фракції, групи та позафракційні депутати в Сумській обласній раді

 

Депутатські фракції в Сумській обласній раді

Депутатські фракції діють відповідно до статті 27 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" та статей 11, 12, 13 Регламенту роботи Сумської обласної ради

Депутатські групи в Сумській обласній раді

 Депутатські групи діють відповідно до статей 25, 26 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" та статей 11, 12, 13 Регламенту роботи Сумської обласної ради


 

Депутатська фракція Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»

Депутатська фракція Партії «Відродження»

Депутатська фракція Політичної партії «Європейська солідарність»

Депутатська фракція Політичної партії «Воля народу»

Депутатська фракція Політичної партії Українське об'єднання українських патріотів «Укроп»

Позафракційні

 

Депутатська фракція Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»

Голова:

1

Поцелуєв Володимир Іванович

Члени фракції:

2

Галаєв Магомед-Шаріп Джамалович

3

Ганненко Ігор Анатолійович

4

Коваленко Віктор Володимирович

5

Клименко Юрій Миколайович

6

Лисенко Віктор Іванович

7

Мотречко Віра Володимирівна

8

Нечаєв Сергій Сергійович

9

Нечмоня Петро Федорович

10

Приходько Катерина Степанівна

11

Салатенко Семен Павлович

12

Теліженко Олександр Михайлович

Депутатська фракція Партії «Відродження»

Голова:

1

Будник Олександр Анатолійович

Члени фракції:

2

Березін Микола Якович

3

Бершов В'ячеслав Олександрович

4

Кірюхін Дмитро Євгенович

5

Меєрович Юрій Михайлович

6

Толбатов Валерій Миколайович

7

Тронь Анатолій Васильович

8

Чмирь Юрій Павлович

Депутатська фракція Політичної партії «Європейська солідарність»

Голова:

1

Нагорний Дмитро Володимирович

Члени фракції:

2

Безрук Андрій Валерійович

3

Дубінко Віктор Петрович

4

Дученко Родіон Володимирович

5

Кузько Сергій Миколайович

6

Остапенко Олег Миколайович

7

Токар Володимир Миколайович

8

Трофименко Наталія Володимирівна

9

Чалий Валерій Григорович

Депутатська фракція Політичної партії «Воля народу»

Голова:

1

Бояринцев Олег Анатолійович

Члени фракції:

2

Вайло Надія Олексіївна

3

Деркач Микола Андрійович

4

Ільченко Микола Степанович

5

Меньшова Галина Павлівна

Депутатська фракція Політичної партії Українське об'єднання українських патріотів «Укроп»

Голова:

1

Луговий Владислав Віталійович

Члени групи:

2

Богдан Віталій Іванович

3

Коняєва Марія Миколаївна

 Позафракційні

1 Биркун Микола Борисович
2 Божок Андрій Вікторович
3 Войтенко Микола Григорович
4 Головко Тетяна Іванівна
5 Горох Володимир Васильович
6 Грек Андрій Сергійович
7 Демеха Сергій Васильович
8 Євдокимова Тетяна Олександрівна
9 Зубко Володимир Іванович
10 Іщенко Сергій Олексійович
11 Калініченко Наталія Євгенівна
12 Кисіль Андрій Юрійович
13 Колісник Лідія Олексіївна
14 Лаврик Віра Іванівна
15 Линник Олександр Миколайович
16 Мурич Вікторія Сергіївна
17 Науменко Ігор Вікторович
18 Науменко Сергій Іванович
19 Непочатов Олександр Миколайович
20 Пилипейко Володимир Юрійович
21 Пінчук Едуард Іванович
22 Ричкіна Лілія Вячеславівна
23 Романюк Іван Петрович
24 Сердюк Олена Борисівна
25 Стрельченко Олександр Юрійович
26 Товстуха Костянтин Олександрович
27 Христій Юрій Григорович

 


Депутатська група «За Сумщину»

Депутатська група «За життя»

Депутатська група «За людей»

 

Депутатська група «За Сумщину»

Голова:

1

Непочатов Олександр Миколайович

Члени групи:

2

Горох Володимир Васильович

3

Євдокимова Тетяна Олександрівна

4

Зубко Володимир Іванович

5

Лаврик Віра Іванівна

6

Линник Олександр Миколайович

7

Романюк Іван Петрович

8

Токар Володимир Миколайович

9

Трофименко Наталія Володимирівна

10

Христій Юрій Григорович

Депутатська група «За життя»

Співголови:

1

Бояринцев Олег Анатолійович

2

Стрельченко Олександр Юрійович

Члени групи:

3

Войтенко Микола Григорович

4

Грек Андрій Сергійович

5

Ільченко Микола Степанович

6

Меньшова Галина Павлівна

7

Науменко Сергій Іванович

8

Пилипейко Володимир Юрійович

Депутатська група «За людей»

Голова:

1

Кисіль Андрій Юрійович

Члени групи:

2

Биркун Микола Борисович

3

Божок Андрій Вікторович

4

Калініченко Наталія Євгенівна

5

Ричкіна Лілія Вячеславівна

6

Сердюк Олена Борисівна

7

Товстуха Костянтин Олександрович

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 04 серпня 2020, 13:57

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради