telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звіт депутата Сумської обласної ради Володимира Пилипейка за 2021 рік

Я, Володимир Пилипейко, – вкотре обраний депутатом Сумської обласної ради від політичної партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ, виконую свої функції в раді VIII скликання.

Беру активну участь у житті мешканців свого округу. Запорукою ефективної депутатської діяльності вважаю наявність діалогу з виборцями. З огляду на це, веду прийоми громадян, їжджу по селам і дізнаюся про проблеми їх жителів. У спілкуванні з’ясовую спектр наболілих питань конкретної місцевості, вирішую їх через звернення, запити, клопотання.

За кошти, виділені обласною радою на виконання депутатських повноважень в розмірі 50 тис. грн, отримали матеріальну допомогу 14 родин.

Постійно співпрацюю з медзакладами на території свого округу, начальниками відділів та управлінь, директорами шкіл, старостами сіл, аби разом вирішувати проблеми. Цю роботу продовжуватиму і наступного року.

Одним з пріоритетних напрямків роботи для себе, як депутата, вбачаю відновлення автодоріг Сумщини. Автомобільні дороги загального користування є складовою Єдиної транспортної системи України, яка задовольняє потреби суспільства в автомобільних пасажирських і вантажних перевезеннях, це – артерії країни. Від їх якості залежить не тільки швидкість переміщення учасників автодорожнього руху, але і їх безпека, екстреність надання медичної та пожежно-рятувальної допомоги, доступ за правоохоронним захистом та інше.

З огляду на зазначене, клопочу щодо включення на 2022 рік до переліку доріг, що підлягатимуть ремонту, автодороги за наступними напрямками:

 • автодорога загального користування обласного значення О191702 Зноб-Новгородське – Очкине – Кривоносівка – Каліївка на ділянці Кривоносівка - Глазове – Каліївка орієнтовною протяжністю 15 км;
 • автодорога по вулиці Миру в селі Пирогівка Шосткинського району Сумської області від автомобільної дороги регіонального значення Р-65 у напрямку місцезнаходження дитячих таборів відпочинку орієнтовною протяжністю 5 км;
 • автодорога С191705 Миронівка-Крупець та за напрямком села Шкирманівка орієнтовною протяжністю 8 км в розмірі 15 млн гривень;
 • автодорога О191706 Білиця – Антонівка – Івот – Коротченкове – Остроушки на ділянці Івот – Коротченкове – Остроушки орієнтовною протяжністю 14 км;
 • автодорога по вулиці Світла (мікрорайон Лазарівка) у місті Шостці орієнтовною протяжністю 1,5 км.

Цього ж року за моєї ініціативи здійснений поточний ямковий ремонт 5 км відрізку автодороги Т-19-08 Шостка - Зноб-Новгородське - Середина-Буда; 2 км відрізку автодороги С191711 Шатрище-Вовна-/Т-19-08/ (окремими ділянками), прокладене нове асфальтоване покриття 1 км дороги по вулиці Першотравнева в селі Дібрівка Шосткинського району.

Окрім того, подавав такі депутатські запити, які були проголосовані на сесіях облради:

 • запит щодо придбання автотранспорту для комунального закладу Сумської обласної ради - «Шосткинський ліцей-інтернат спортивного профілю», придбання  бійцівського килима; 
 • запит щодо придбання соціального таксі для людей з обмеженими можливостями;
 • запит щодо відновлення пільгового проїзду інвалідам, УБД, та ліквідаторам аварії на ЧАЕС;
 • запит щодо виділення з бюджету коштів на придбання нового сучасного автомобіля для вивезення твердих побутових відходів на умовах співфінансування з Шосткинською громадою;
 • запит щодо виділення з обласного бюджету 9 млн грн на утилізацію пестицидів, що зберігаються на території старостинських округів Шосткинської громади;
 • запит щодо реконструкції чергового колектору.

Для нашої політичної сили пріоритетними є питання соціально-економічного захисту людей. Тому у листопаді 2021 року на сесії обласної ради наша депутатська фракція озвучила чотири звернення до вищого керівництва держави, аби у Києві дослухалися до проблем українців і якомога скоріше їх вирішили. Це збільшення фінансування медичної галузі. Зменшення цін на газ і енергоносії. Забезпечення твердим паливом малозабезпечених верств населення. Розгляд депутатами Верховної Ради законопроєкту щодо повернення державного регулювання цін на основні товари та послуги.

Є багато проблем, але потроху їх вирішуємо. Допомагає взаємодія з депутатами своєї фракції в обласній раді та загалом з депутатами усіх рівнів.

Так, спільно з однодумцями та однопартійцями долучилися до акції щодо збереження «Госпіталю інвалідів та ветеранів війни» в місті Шостка. Разом з колегами по партії підтримали жителів нашої громади у намаганні відстояти  збереження Шосткинського фахового медичного коледжу. Підтримали акцію «Безбар’єрна Шостка», яку організували люди з обмеженими фізичними можливостями. Вже багато років поспіль команда ОП-ЗЖ долучається до акції «Чисте місто».

Підтримую інші ініціативи активістів Шосткинської громади, які поліпшують життя її мешканців, як власними силами, так і шляхом залучення інвестицій з інших джерел.

Неможливо перерахувати кількість скарг та звернень, що надходять з питань житлово-комунального господарства, прохань матеріальної допомоги на лікування, на покращення соціально-побутових питань. Наскільки це можливо, ніхто не залишається без уваги. У будь-якому напрямку працюю на отримання позитивного результату.

Оскільки сам маю певні спортивні досягнення, душею вболіваю за спортивну молодь, тому часто долучаюсь у якості мецената з питань проведення різного роду спортивних турнірів. Допомагаю в проведенні міських чемпіонатів з дворового футболу, долучаюсь до розвитку греко-римської боротьби у Шостці.

На постійній основі підтримую комунальний заклад «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Спільно з депутатами місцевої ради, напередодні державних свят вітаємо всіх причетних. Щороку власними силами проводжу туристичний зліт та змагання зі спортивної риболовлі серед людей з обмеженими можливостями - «Рибачок». Також щороку до Дня захисту дітей влаштовую розважальну програму.

Депутатська діяльність – це неабияка відповідальність перш за все перед виборцями, тому моя мета виправдати їх сподівання!

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 11 січня 2022, 10:38

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top