Постійні комісії Сумської обласної ради

 

Постійні комісії Сумської обласної ради діють згідно рішення обласної ради "Про утворення та обрання постійних комісій Сумської обласної ради сьомого скликання" від 15.12.2015 та рішення обласної ради "Про положення про постійні комісії обласної ради сьомого скликання від 15.12.2015 

Протоколи засідань постійних комісій Сумської обласної ради 7 скликання
Звіти постійних комісій Сумської обласної ради 7 скликання



 

Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

Голова комісії

Березін Микола Якович

Члени комісії:

Сердюк Олена Борисівна

Бояринцев Олег Анатолійович

Луговий Владислав Віталійович

Остапенко Олег Миколайович

Приходько Катерина Степанівна

Стрельченко Олександр Юрійович

Іщенко Сергій Олексійович

Коваленко Віктор Володимирович

 

Постійна комісія з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров'я, материнства та дитинства

Голова комісії

Галаєв Магомед-Шаріп Джамалович

Члени комісії:

Горох Володимир Васильович

Дубінко Віктор Петрович

Меєрович Юрій Михайлович

Непочатов Олександр Миколайович

Пінчук Едуард Іванович

Поцелуєв Володимир Іванович

Євдокимова Тетяна Олександрівна

 

Постійна комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв'язку, розвитку підприємництва та паливно-енергетичного комплексу

Голова комісії

Богдан Віталій Іванович

Члени комісії

Биркун Микола Борисович

Ганненко Ігор Анатолійович

Кисіль Андрій Юрійович

Ричкіна Лілія Вячеславівна

Чмирь Юрій Павлович

 

 Постійна комісія з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури, надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження

Голова комісії

Войтенко Микола Григорович

Члени комісії:

Бершов В'ячеслав Олександрович

Деркач Микола Андрійович

Дученко Родіон Володимирович

Мурич Вікторія Сергіївна

Романюк Іван Петрович

 

Постійна комісія з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики

Голова комісії

Науменко Ігор Вікторович

Члени комісії:

Меньшова Галина Павлівна

Теліженко Олександр Михайлович

Тронь Анатолій Васильович

Христій Юрій Григорович

 

Постійна комісія з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства

Голова комісії

Демеха Сергій Васильович

Члени комісії:

Божок Андрій Вікторович

Вайло Надія Олексіївна

Зубко Володимир Іванович

Кірюхін Дмитро Євгенович

Линник Олександр Миколайович

Науменко Сергій Іванович

Чалий Валерій Григорович

 

Постійна комісія з питань спільної власності територіальних громад та приватизації

Голова комісії

Ільченко Микола Степанович

Члени комісії:

Безрук Андрій Валерійович

Будник Олександр Анатолійович

Колісник Лідія Олексіївна

Лаврик Віра Іванівна

Мотречко Віра Володимирівна

Нечаєв Сергій Сергійович

Пилипейко Володимир Юрійович

Товстуха Костянтин Олександрович

 

Постійна комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, процесів децентралізації, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв'язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики

Голова комісії

Толбатов Валерій Миколайович

Члени комісії:

Грек Андрій Сергійович

Калініченко Наталія Євгенівна

Клименко Юрій Миколайович

Коняєва Марія Миколаївна

Кузько Сергій Миколайович

Лисенко Віктор Іванович

Нечмоня Петро Федорович

Нагорний Дмитро Володимирович

Останнє оновлення на Вівторок, 09 жовтня 2018, 13:29

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus