telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Інформація Сумської обласної ради про прийняття рішення про приватизацію

Розпорядженням голови Сумської обласної ради від 16.07.2021 року № 58 «Про прийняття рішення про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., Ямпільський р-н, с-ще Привокзальне, вул. Садова, 2)» прийнято рішення про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., Ямпільський р-н, с-ще Привокзальне, вул. Садова, 2), що знаходиться на балансі комунального підприємства Сумської обласної ради «Паливокомуненерго» (код за ЄДРПОУ 38522721), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

Розпорядженням голови Сумської обласної ради від 16.07.2021 року № 59 «Про прийняття рішення про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., Глухівський р-н, с. Баничі, вул. Мурашка, 164 а)» прийнято рішення про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., Глухівський р-н, с. Баничі, вул. Мурашка, 164 а), що знаходиться на балансі комунального підприємства Сумської обласної ради «Паливокомуненерго» (код за ЄДРПОУ 38522721), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

Розпорядженням голови Сумської обласної ради від 16.07.2021 року № 60 «Про прийняття рішення про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., Великописарівський р-н, с. Кириківка, пров. Вокзальний, 17)» прийнято рішення про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., Великописарівський р-н, с. Кириківка, пров. Вокзальний, 17), що знаходиться на балансі комунального підприємства Сумської обласної ради «Паливокомуненерго» (код за ЄДРПОУ 38522721), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

Розпорядженням голови Сумської обласної ради від 16.07.2021 року № 61 «Про прийняття рішення про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., м. Кролевець, вул. Стуса Василя, 5)» прийнято рішення про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., м. Кролевець, вул. Стуса Василя, 5), що знаходиться на балансі комунального підприємства Сумської обласної ради «Паливокомуненерго» (код за ЄДРПОУ 38522721), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

Розпорядженням голови Сумської обласної ради від 16.07.2021 року № 62 «Про прийняття рішення про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., м. Охтирка, пров. Станціонний, 15)» прийнято рішення про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., м. Охтирка, пров. Станціонний, 15), що знаходиться на балансі охтирського дочірнього агролісогосподарського підприємства «Охтирський агролісгосп» (код за ЄДРПОУ 23637183), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

Розпорядженням голови Сумської обласної ради від 16.07.2021 року № 63 «Про прийняття рішення про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., м. Білопілля, вул. П. Бані, 2 а)» прийнято рішення про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., м. Білопілля, вул. П. Бані, 2 а), що знаходиться на балансі комунального підприємства Сумської обласної ради «Паливокомуненерго» (код за ЄДРПОУ 38522721), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

Розпорядженням голови Сумської обласної ради від 16.07.2021 року № 64 «Про прийняття рішення про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., Конотопський р-н, с. В'язове, вул. Лугова, 13 прийнято рішення про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., Конотопський р-н, с. В'язове, вул. Лугова, 13), що знаходиться на балансі комунального підприємства Сумської обласної ради «Паливокомуненерго» (код за ЄДРПОУ 38522721), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

Розпорядженням голови Сумської обласної ради від 16.07.2021 року № 65 «Про прийняття рішення про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська область, м. Конотоп, пр. Миру, 40)» прийнято рішення про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська область, м. Конотоп, пр. Миру, 40), що знаходиться на балансі Сумського обласного комунального підприємства «Фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості» (код за ЄДРПОУ 21115411), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

Розпорядженням голови Сумської обласної ради від 16.07.2021 року № 66 «Про прийняття рішення про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., м. Тростянець, вул. Весела, 2)» прийнято рішення про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., м. Тростянець, вул. Весела, 2), що знаходиться на балансі комунального підприємства Сумської обласної ради «Паливокомуненерго» (код за ЄДРПОУ 38522721), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

23.07.2021 Сумською обласною радою прийнято рішення «Про включення до переліку для приватизації об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., Шосткинський район, с. Івот, вул. Лісова, 18)», що знаходиться на балансі Шосткинського дочірнього агролісогосподарського підприємства «Шосткинський агролісгосп» (код за ЄДРПОУ 14005298), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

23.07.2021 Сумською обласною радою прийнято рішення «Про включення до переліку для приватизації об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., Шосткинський район, с. Івот, вул. Лісова, 24)», що знаходиться на балансі Шосткинського дочірнього агролісогосподарського підприємства «Шосткинський агролісгосп» (код за ЄДРПОУ 14005298), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

23.07.2021 Сумською обласною радою прийнято рішення «Про включення до переліку для приватизації об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська обл., Шосткинський район, с. Івот, вул. Лісова, 25)», що знаходиться на балансі Шосткинського дочірнього агролісогосподарського підприємства «Шосткинський агролісгосп» (код за ЄДРПОУ 14005298), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

23.07.2021 Сумською обласною радою прийнято рішення «Про включення до переліку для приватизації об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (м. Суми, вул. Тополянська, 26)», що знаходиться на балансі Сумського обласного комунального підприємства «Фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості» (код за ЄДРПОУ 21115411), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

29.07.2021 року прийнято рішення про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (м. Суми, вул. Тополянська, 26), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

29.07.2021 року прийнято рішення про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська область, Шосткинський район, с. Івот, вул. Лісова, 18), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

29.07.2021 року прийнято рішення про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська область, Шосткинський район, с. Івот, вул. Лісова, 24), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

29.07.2021 року прийнято рішення про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (Сумська область, Шосткинський район, с. Івот, вул. Лісова, 25), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

29.10.2021 року прийнято рішення про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (м. Суми,  вул. Нахімова, 21), шляхом продажу на аукціоні з умовами.

 

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 04 листопада 2021, 08:48

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top