Тематичний святковий флеш-моб підбив підсумки урочистого зібрання у Глухові

У місті Глухів біля пам’ятного знаку Героям Небесної сотні відбувся урочистий захід. Керуюча справами виконавчого комітету міської ради Олена Гаврильченко від Глухівської міської ради, її виконавчого комітету та особисто від міського голови привітала присутніх зі святом прийняття Основного Закону України — Конституції, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

У своєму виступі Олена Олександрівна закликала до єдності, наголосила на тому, що шлях, яким наша держава йшла до незалежності, був важким і довгим, щоб сьогодні ми могли на повен голос співати гімн України, щоб вільно розвивався синьо–жовтий прапор. 

Депутат Глухівської міської ради, краєзнавець Віктор Заїка, у свою чергу, розповів цікаві факти про прийняття Основного Закону.

На завершення урочистого зібрання його учасники вшанували пам'ять тих, хто ціною власного життя в усі часи виборював для нас мир, свободу та незалежність покладанням квітів до пам’ятного знаку. А на площі Рудченка за участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста було проведено тематичний святковий флеш-моб.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради